SİPARİŞ SÜRECİ

Sipariş Oluşturma 
Sepetinize üye girişi yaptıktan sonra ürün ekleyebileceğiniz gibi, kayıt olmadan da sipariş oluşturabilirsiniz. Ürün kategorilerinden dilediğiniz ürüne ulaşabilir veya arama çubuğundan marka ya da ürün araması yaparak ilgili ürünleri listeleyebilirsiniz. Sunulan seçenekler arasından almak istediğiniz ürünü belirledikten sonra ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. 
Siparişi Tamamlama
Almak istediğiniz ürünleri belirleyip sepetinize ekledikten sonra sepetteki ürün miktarını artırıp azaltabilir veya sepetinizdeki ürünleri silebilirsiniz. Sepetinizde bulunan “Alışverişe Devam Et” butonu ile ürünlere geri dönerek sepetinize başka ürünler ekleyebilirsiniz. Gerekli ürün güncellemelerini yaptıktan sonra “Devam Et” butonuyla siparişinizi tamamlamak için bir sonraki adım olan “Teslimat Bilgileri” sayfasına geçebilirsiniz. 
Teslimat/fatura adresi olarak üye kaydı oluştururken girdiğiniz teslimat/fatura adresinizi seçebilir ya da yeni bir adres ekleyebilirsiniz. 
Teslimat/fatura adresini belirledikten sonra ödeme sayfasına gelip sepet özetinizi ve sipariş tutarınızı görebilirsiniz. Size sunulan ödeme seçeneklerinden ödeme yapacağınız yöntemi belirledikten sonra Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi okuyup kabul etmeniz gerekmektedir. Sözleşmeleri onaylamanızın ardından güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında çıkacak olan “Sipariş Onay” ekranında ürünlerinizi, ödeme şeklinizi ve teslimat/fatura adresinizi görebilirisiniz. 
Sipariş detaylarınız SMS ve elektronik posta adresinize e-posta olarak gönderilecektir. 
Kurumsal müşterilerimiz Bizim Toptan’da kayıt olduğu müşteri tipine göre gruplandırılarak, mağazalarımızda uygulanan KDV uygulamalarından internet mağazamızda da ikinci alışverişlerinde faydalanmaktadırlar.
Sipariş Teslimatı
Siparişlerinizin Türkiye sınırları içerisinde MNG Kargo ile teslimatı sağlanacaktır.
Siparişin Onaylanması
Siparişinizin ödemesi sizin güvenliğinizin sağlanabilmesi için bankanız tarafından onaylanmaktadır.
Siparişiniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra sevkiyat süreci başlatılacaktır.
Sipariş Takibi
Vermiş olduğunuz siparişlerinizi ''Hesabım'' bölümündeki ''Siparişlerim'' kısmından takibini sağlayabilirsiniz.
Siparişinizin güncel durumlarıyla ilgili olarak SMS ve e-posta ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Bunu paylaşın;