ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bizim Toptan’ın internet mağazasında siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka kartı ve BKM Express ile güvenle yapabilirsiniz. 
Kredi Kartı ile Online Ödeme
Bizim Toptan’ın internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz sepetinizin ödemesini kredi kartı ile yaparak siparişi tamamlayabilirsiniz. Sitemizde kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin sağlanması için 3D Secure ile ödeme yapılmaktadır. Online ödeme işlemlerinizde cep telefonunuza gelen şifre ile kredi kartı onayı vererek güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için ödeme ekranına geldiğinizde, kredi kartı bilgilerinizi girip sözleşmeleri onayladıktan sonra açılan sayfaya bankanızdan cep telefonunuza gelen şifreyi girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle yetkisiz kişilerce kredi kartınızdan ödeme yapılması engellenmiş olacaktır.  Bankadan gönderilen 3D Secure şifrenizin gelmesi için, bankada kayıtlı cep telefonu numaranızın güncel olması gerekmektedir.. 
Ödemelerinizi tüm bankaların Visa ve Master Card’ları ile yapabilirsiniz.
World ve Axess özellikli kredi kartları ile taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
Banka Kartı İle Ödeme
Bizim Toptan’ın internet mağazasından vereceğiniz siparişlerin ödemesini banka kartı ile yapabilirsiniz. 
Parçalı Ödeme
Siparişinizin ödemesini beş farklı kredi kartı ile ve/veya hediye çeki ile yapabilirsiniz.
BKM Express ile Ödeme
BKM Express alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz bir ödeme sistemidir.
BKM Express ile;
Kredi kartı bilgilerinizi girmeden kolay alışveriş yapabilir, kredi kartınızı kullanmadan hızlı işlem yapabilir, kendi belirleyeceğiniz şifreniz ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Ödemenizi taksitlendirebilir, ödül/puan kazanmaya devam edersiniz.
Kredi kartınızı BKM Express’e kaydettikten sonra ödeme sayfasından “BKM Express” i seçip açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre girerek ödeme seçeneğinizi belirleyebilir, telefonunuza gelen şifreyi sisteme girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Kredi Kartı Güvenliği
Bizim Toptan’ın internet mağazasında, kredi kartı güvenliğinizi sağlamak için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgileriniz ve tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslarca görüntülenemeyecektir. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik 

Bunu paylaşın;