MOLFİX JUMBO MİDİ (3) 4-9 KG 54 LÜ

Birimi :
Ürün Kodu : 0016674
Birim Fiyatı : 17,37 TL
KDV : 3,13 TL
KDV Dahil : 20,50 TL
ADET

3 İş Günü İçinde Kargoda
Ürün Açıklaması

Annelerin hem yumuşaklık hem de emicilik beklentisini tam olarak karşılayan Molfix Jumbo Midi (3) 4-9 kg 54’lü paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Ultra emicilik yönü ile sıvıyı anında emen ve iç haznesine hapsederek baskı altında dahi sızmasını engelleyen tabaka bebeklerin gün boyunca rahat etmesini sağlıyor.

Nefes alan hava geçirgen tabakası sayesinde bebeklerin hassas cildinde tahriş ya da kızarıklık gibi sorunlara da neden olmayan bebek bezi inceltilmiş formu ile hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor. Bebeklerin anatomik yapısı ile uyumlu olan Molfix Jumbo Midi (3) 4-9 kg 54’lü  cilde dost malzemelerden üretiliyor.

Yan bantlar ekstra esnek yapıda olduğundan sıkıca takılabiliyor ve kayma gibi problemler yaşanmıyor. Cırt cırtlı bantları defalarca açıp kapatabilirsiniz. Bebeklerin altını dilediğiniz kadar sık kontrol edebilirsiniz. Bantlar her defasında sıkıca kapanacaktır. Yan bantlar pudra ya da pişik kremi gibi bebek bakım malzemelerinden etkilenmiyor. Bebeğiniz cildi ile uyumlu ve emicilik özelliği ile beğeninizi kazanacak olan ürünü kolaylıkla sepetinize atabilir ve Bizim Toptan internet mağazası avantajlarıyla satın alabilirsiniz. 

Müşteri Yorumları (0)