KNORR EZOGELİN ÇORBASI 65 GR (12 ADET)

Birimi :
Ürün Kodu : 0003421
Birim Fiyatı : 18,33 TL
KDV : 1,47 TL
KDV Dahil : 19,80 TL
PAKET

3 İş Günü İçinde Kargoda
Ürün Açıklaması
Knorr Ezogelin çorbası 65 Gr
Knorr Ezogelin Çorbası hava, ışık ve neme karşı koruma sağlayan, 74 gramlık ambalajında tüketime sunuluyor. Lezzetli ezogelin hazır çorbası, kahvaltıdan akşam yemeğine günün her saati severek içiliyor. Renklendirici ve koruyucu madde içermeyen üründe, monosodyum glutamat bulunmuyor. Hafifliği ve lezzeti ile ön plana çıkan ürün, yapısında birçok vitamini barındırıyor.
Pratik ve besleyici hazır çorba karışımının hazırlanması için bir litre suya ilave edilmesi ve kaynayana kadar karıştırılması gerekiyor. Piştikten sonra 15 dakika daha kısık ateşte tutulmaya devam edilmesi gereken ürün servise hazır hale geliyor. Işık görmeyen, kuru ve serin ortamda muhafaza edildiğinde son tüketim tarihine kadar tazeliğini koruyan karışımdan 4 porsiyon çorba elde edilebiliyor.
Paket halinde satışa sunulan ürün içerisinde 12 adet ezogelin çorbası bulunuyor. Her bir çorba paketinin içerisinde 65 gram kadar çorba karışımı yer alıyor. Bizim Toptan internet mağazasında hazır çorba kategorisi altında satışa sunulan Knorr Ezogelin Çorbasını özel avantajlar eşliğinde satın alabilir ve kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.
Müşteri Yorumları (0)