GÜVENLİK ve GİZLİLİK

Bizim Toptan ve Gizlilik Politikası
Sizin gizliliğiniz Bizim Toptan için oldukça önemlidir bu sebeple; topladığımız, kullandığımız, açıkladığımız, aktardığımız ve sakladığımız bilgilerinize ilişkin bir Gizlilik Politikası oluşturulmuştur. 
Kişisel Bilgi Toplama ve Bilgiyi Kullanma Hakkı 
Kişisel bilgi, bir kişiyi tanımlamak veya onunla iletişim kurmak için kullanılabilecek veriyi ifade etmektedir. 
Bizim Toptan sizinle iletişim halindeyken kişisel bilgilerinizi istemesi durumunda Bizim Toptan, bu kişisel bilgileri işbu Gizlilik Politikası'na uygun olarak kullanabilir. Bizim Toptan, daha iyi hizmet verebilmek, ürünlerini, hizmetlerini, içeriğini ve reklamlarını hazırlamak ve geliştirmek için bu bilgileri diğer bilgilerle birleştirebilecektir. 
Web sitemize girdiğiniz bilgiler veya başka bir şekilde web sitemize verdiğiniz bilgiler (Kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere) Bizim Toptan tarafından saklanmaktadır. Örneğin, bir sipariş verdiğinizde, bize kayıt olduğunuzda, bize e-posta gönderdiğinizde veya bizi aradığınızda, bir çekilişe katıldığınızda, bir kulübe veya hediye kayıtları gibi bir servise yazıldığınızda verdiğiniz bilgiler toplanmaktadır. Bu bilgiler, bu maddelerle sınırlı olmamakla beraber, aşağıdakileri içerebilir:
• Ad, soyad
• Posta adresi
• E-posta adresi
• Telefon numarası
• TC kimlik numarası
• Vergi Dairesi
• V.D. Numarası (vergi levhası numarası)
Bu bilgiler ayrıca, örneğin siparişin teslim edileceği kişinin adı ve adresi gibi, diğer insanlar hakkında verdiğiniz bilgileri de içerebilir. 
Sizden e-posta yoluyla asla şifre, kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri veya diğer kişisel bilgileri talebinde bulunulmamaktadır. "Phishing" adı verilen bu uygulama, kişisel bilgilerinizi çalmaya yönelik bir sahteciliktir. Bizden kişisel bilgilerinizin istendiği bir mesaj aldığınızda, yanıt vermemelisiniz.  
Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
• Topladığımız kişisel bilgiler Bizim Toptan’ın en son ürün duyurularını ve gelecekteki etkinliklerini size duyurmamıza, hizmet, içerik ve reklamlarımızı geliştirmemize yardımcı olmaktadır. Duyuru listemizde yer almak istemiyorsanız, tercihlerinizi güncelleyerek dilediğiniz zaman listemizden ayrılabilirsiniz.
• Kişisel bilgileriniz, Bizim Toptan ürünleri, hizmetleri ve müşteri iletişimini geliştirmek için denetim, veri analizi ve araştırma gibi amaçlarla kullanılabilecektir.
• Kişisel bilgiler, satın almalar hakkındaki mesajlar, kurallar, koşullar ve politikalarımızdaki değişiklikler gibi önemli uyarıları göndermek için kullanılabilmektedir.
• Kişisel bilgiler ayrıca, ürünlerimizi, hizmetlerimizi, içeriğimizi ve reklamlarımızı tasarlamak, sunmak ve geliştirmek için kullanılmaktadır.
• Bir çekiliş, yarışma veya benzer bir kampanyaya katıldığınızda, bilgileriniz bu programların yönetiminde kullanılabilecektir.
Kişisel Olmayan Bilgi Toplama ve Kullanma 
Herhangi bir bireyle doğrudan ilişkisi olmayan veriler niteliğindeki kişisel olmayan bilgileriniz de toplanabilmektedir. Kişisel olmayan bilgileriniz herhangi bir amaç doğrultusunda toplanabilir, kullanılabilir, aktarılabilir veya açıklanabilir. Topladığımız kişisel olmayan bilgiler ve bunları nasıl kullandığımıza dair örnekler aşağıda verilmiştir:
• Topladığımız kişisel olmayan bilgiler, meslek, lisan, alan kodu, Site'nin kullanıldığı lokasyon ve saat gibi bilgiler, müşteri davranışını daha iyi anlayabilmek, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve reklamlarımızı geliştirmek amacıyla toplanabilmektedir.
• Web sitemizden ve diğer ürün ve hizmetlerimizden müşteri faaliyetlerine ve alışverişlerine ilişkin bilgiler toplanabilmektedir. Bu bilgiler bir araya getirilerek, müşterilerimize daha faydalı bilgiler sağlamak ve web sitemizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin en çok ilgi çeken kısımlarını anlamak için kullanılmaktadır. Birleştirilen veriler, işbu Gizlilik Politikası bakımından kişisel olmayan bilgi olarak değerlendirilir.
Kişisel olmayan bilgileri kişisel bilgilerle birleştirdiğimizde, birleştirilmiş bilgiler, birleşik kaldığı sürece kişisel bilgi olarak kabul edilmektedir
Servis Sağlayıcılar 
Bizim Toptan, kişisel bilgileri, ürünlerin size teslimatını yapan, müşteri verilerini yöneten ve geliştiren ve müşteri hizmeti sağlayan servis sağlayıcı şirketlerle paylaşmaktadır. Bilgilerinizin paylaşıldığı şirketler, bilgilerinizi korumakla yükümlüdür ve Bizim Toptan’ın çalıştığı her yerde bulunabilirler.
Yaşadığınız ülke içindeki veya dışında kanun, hukuki süreç, davalar ve/veya halktan veya kamu yetkililerinden gelen talep ile Bizim Toptan’ın kişisel bilgilerinizi açıklaması gerekebilir. Ulusal güvenlik, kanunların uygulanması veya kamu için öneme sahip diğer konularda paylaşımın gerekli veya uygun olduğuna karar verildiğinde bilgileriniz açıklanabilecektir.
Kart Güvenliği
Bizim Toptan’ın internet mağazası kredi kartı güvenliğinizi sağlamak için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgileriniz ve tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslarca görünmeyecektir. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL güvenlik sertifikası, 3D Secure (güvenlik sistemi) servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Avantajlı fiyatlarla keyifli ve aynı zamanda güvenli alışveriş yapabilmeniz için Bizim Toptan’ın internet mağazasında kişisel bilgilerinizin korunması, değiştirilmemesi ve izinsiz kullanılmaması adına yüksek güvenlik önlemleri alınmıştır. 
Bizim için en önemli konulardan biri de kişisel bilgilerinizin güvenliğidir. Bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel tutulması, bankanın bazı durumlarda sözlü sipariş teyidi alması açısından önemlidir. Bilgilerinizin doğru olmaması, güvenlik kontrolü sırasında tarafınıza ulaşılamamasına ve siparişinizin iptal edilmesine neden olabilir. Aynı zamanda, siparişinizle ilgili bilgilendirme telefon ve e-posta yoluyla yapıldığından www.eticaret.bizimtoptan.com.tr’ye üye olurken verdiğiniz telefon numarasının doğru ve güncel olduğundan emin olmalısınız.
 

Bunu paylaşın;