Yıldız Holding iştiraki olan Bizim Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız tüm alışverişlerinizde kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası* ve 3D Secure** (Güvenlik Sistemi) ile korunmaktadır. 

 *Kredi kartı bilgileriniz yalnızca satın alma aşamasında kullanılmakta olup, kesinlikle Bizim Toptan’ın veri tabanında saklanmamaktadır. Sitemiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. SSL, kullanıcı bilgisayarı ile sunucu arasındaki veri akışının güvenli şekilde yapılmasını sağlar. Bu sayede bilgiler şifrelenir ve üçüncü şahısların müdahalesinden korunur. 

**3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 
3D Secure sistemiyle yapılan alışveriş, kredi kartı sahibinin banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması durumunda geçerli olacaktır. 3D Secure şifre sistemi sayesinde kredi kartı bilgileriniz başkası tarafından bilinse bile bilginiz dışında alışveriş yapılamayacaktır.


Bunu paylaşın;