CAMSİL MATİK HEDİYELİ 1LT+500ML

Birimi :
Ürün Kodu : 0007752
Birim Fiyatı : 5,30 TL
KDV : 0,95 TL
KDV Dahil : 6,25 TL
ADET

(12 ADET ile sınırlıdır)
3 İş Günü İçinde Kargoda
Ürün Açıklaması
Camsil Matik Hediyeli 1Lt+500Ml
Camsil Cam Temizleyici, güçlü formülü sayesinde cam yüzeyleri iz bırakmadan pırıl pırıl parlatıyor. Cam ve parlak yüzeylerin temizliği için özel olarak geliştirilen ürün, kirlere karşı pratik ve hızlı çözümler üretmenize yardımcı oluyor. Formülündeki parfüm sayesinde temizlik yaptığınız alanın havasını değiştiren cam temizleme ürünü, uzun süreli hijyen sağlıyor.
Ergonomik yapısı ile ön plana çıkan ve 1 litrelik şişesinde sizlere sunulan ürün, kirli yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Üstelik 500 Mililitrelik hediye paketi ile de artık çok daha uzun süre hijyen sağlıyor.
Şişenin başlığında yer alan ve köpüklü, spreyli kullanım için özel olarak geliştirilen mekanizma sayesinde ürün dikey yüzeylerde bile kirlere derinlemesine nüfuz ediyor. Ürünün kirli yüzeye en iyi şekilde etki etmesi için püskürtme başlığının uç kısmındaki kapağı kapalı veya açık konuma getirmeniz yeterli oluyor.
Güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sunan Bizim Toptan internet mağazası aracılığı ile ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. İnternet mağazamız içerisinde ürüne Cam Temizleme kategorisi altından erişebilirsiniz.
Müşteri Yorumları (0)