BİZİM AYÇİÇEK YAĞI 2 LT

Birimi :
Ürün Kodu : 0000661
Birim Fiyatı : 12,73 TL
KDV : 1,02 TL
KDV Dahil : 13,75 TL
3 İş Günü İçinde Kargoda
Ürün Açıklaması
Bizim Ayçiçek Yağı 2 LT
Yemeklerin vazgeçilmez besinlerinden olan Bizim Ayçiçeği Yağı, en taze ayçiçeği bitkilerinin gelişmiş teknoloji ile fabrikalarda rafine edilmesi sonucu elde edilir. Türkiye’de sıvı yağ kullanımında birinci sırada yer alan ayçiçeği yağı, yemeklerin yapımında ve salatalarda lezzet katmak amacıyla kullanılır.
Tazeliğini uzun süre koruma özelliğine sahip olan Bizim Ayçiçek yağını kapağını açtıktan sonra ister dolapta isterseniz oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.
Besleyici değeri yüksektir ve yüksek enerji oranına sahiptir. 232 derece dumanlanma noktasına kadar yanabildiği için özellikle kızartmalarda sıklıkla kullanılır. Doymamış yağ oranı yüksek olduğundan dolayı, büyüme ve beyin fonksiyonlarının gelişiminde olumlu etkileri vardır. Cildi besleyici özelliklere sahip olan ayçiçeği yağının saç sağlığına da olumlu etkileri vardır.
Bizim Toptan internet mağazasında sıvı yağ kategorisinde 2 litrelik özel paketinde satışa sunulan Bizim Ayçiçek Yağını sipariş verebilir ve kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.
Müşteri Yorumları (0)